شرکت مهندسی آریزنتو

معرفی آریزنتو

شرکت مهندسی آریزنتو در سال ۱۳۹۲ به عنوان نمایندگی رسمی برندهای معتبر داخلی و خارجی فعالیت خود را در زمینه تهویه مطبوع، تأسیسات مکانیکی و برقی آغاز کرده است. در طول فعالیت چندین ساله شرکت مهندسی آریزنتو با توجه به رعایت اصول، ارائه بهترین کیفیت و انجام پروژه­ها در اسرع وقت، به عنوان برترین سازمان ارائه دهنده خدمات به مشتریان شناخته شده است.

شرکت مهندسی آریزنتو با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص در انجام مشاوره، طراحی، تأمین تجهیزات و اجرای پروژه­های عظیم و متعدد در زمینه مسکونی، صنعتی، تجاری، اداری و… فعالیت نموده و آمادگی خود را برای اجرای پروژه­های جدید اعلام می­دارد. انجام پروژه­های مختلف بدین صورت است که ابتدا مشاوره لازم انجام می­شود تا نیازسنجی کاربران صورت بگیرد. پس از انجام نیازسنجی و مشاوره، پروژه توسط مهندسان مجرب طراحی شده و پس از انجام محاسبات دقیق، کار به شکل نقشه (به منظور جانمایی، جدول محاسبات، تعیین ظرفیت، فلودیاگرام و…) در اختیار کاربران قرار می­گیرد. پس از انجام طراحی دقیق و مهندسی شده، پروژه به مرحله اجرا رفته و توسط تیمی متشکل از ناظران و مهندسان متخصص و مجرب و طبق نقشه طراحی شده، اجرا می­گردد. انتخاب میان کارایی، دوام، مصرف بهینه انرژی و قیمت مناسب کار ساده­ای نبوده و با انتخاب شرکت مهندسی آریزنتو و مشاوره گرفتن از مجرب­ترین متخصصان در زمینه تهویه مطبوع و تاسیسات مکانیکی و برقی، می­توانید تمامی گزینه­های مناسب را در کوتاهترین زمان پیدا کنید.

مدیریت آریزنتو

دکتر حسین سراج

مدیرعامل و موسس آریزنتو

اینجانب دکتر حسین سراج مدیرعامل شرکت تهویه مطبوع و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی آریزنتو در شهر ساری بوده با مدرک تحصیلی دکتری در رشته مهندسی مکانیک بوده و به مدت ۱۵ سال در زمینه مشاوره طراحی،اجرا ، بازاریابی و فروش سیستم های تهویه مطبوع وتاسیسات مشغول فعالیت می باشم.

سابقه حضور فعال و موفق در نمایشگاه های بین المللی تهران و مازندران و برگزاری همایش ها آموزشی و مهندسی در شمال کشور

درحال حاضر فروشگاه مرکزی اینجانب بعنوان تنها مرکز تخصصی فروش سیستم های تهویه مطبوع شمال کشور در شهر ساری افتتاح گردیده و با افتخار حضور موفق در پروژهای مختلف ساختمانی و نمایندگی بهترین برند های صنعت تهویه مطبوع و تاسیسات از قبیل شرک های پاکمن ، آبتین ، پلیران ،آریاکوپلینگ و… در شمال کشور ، می باشم.

دکتر حسین سراج

مدیریت آریزنتو